اخبار امروز

کشتی آزاد قهرمانی جهان/ مصدومیت سعداله‌یف و ابهام در ادامه مبارزهعبدالرشید سعداله‌یف کشتی‌گیر مطرح روسی که طلای جهان و المپیک را در کارنامه دارد روز گذشته در دیدار با تاژودینوف روسی شکست خورد. وی به دلیل آسیب‌دیدگی و با دستور پزشک از ادامه این مبارزه نیز خودداری کرد. 
سایت فدراسیون کشتی روسیه در این خصوص نوشت که سعداله‌یف به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه گردن نتوانست در نیمه‌نهایی به خوبی کشتی بگیرد. 
هنوز مشخص نیست این کشتی‌گیر امشب برای مدال برنز مبارزه خواهد کرد یا خیر؟
مسابقات جهانی کشتی و کسب سهمیه المپیک پاریس به میزبانی بلگراد صربستان در حال برگزاری است. مسابقات کشتی آزاد امشب به پایان می‌رسد و از پنجشنبه مسابقات فرنگی آغاز خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا