اخبار امروز

کشف بیش از هزار کیلوگرم مرغ غیر قابل مصرفنیک بین، رئیس دامپزشکی شهرستان اشکذر گفت: گوشت مرغ‌های کشف شده در یکی از کشتارگاه‌های طیور به دلیل شرایط نامناسب انجماد و همچنین نگهداری نا مناسب غیرقابل مصرف انسانی تشخیص داده و از چرخه مصرف حذف شد.
او با بیان این که سلامت دام و فرآرده‌های خام دامی به صورت مستقیم با سلامت مردم جامعه در ارتباط است، ادامه داد: بازرسان بهداشتی اداره دامپزشکی شهرستان اشکذر بصورت مداوم در طول شبانه روز انجام نظارت‌های بهداشتی بر مراکز تولید و عرضه فرآورده‌های خام دامی را بر عهده داشته و تضمین کننده سلامت غذایی مردم با منشاء دامی هستند.
رئیس دامپزشکی شهرستان اشکذر گفت: خدشه به سلامت فرآورده‌های خام دامی که به مصرف مردم می‌رسد عبور از خط قرمز دامپزشکی است و بازرسان این اداره با تمهیدات علمی و قانونی با هرگونه تخلف مقابله می‌کنند.
او در پایان از مردم خواست: برای جلوگیری از انواع بیماری‌ها و رعایت بهداشت، فرآورده خام دامی مورد نیاز خود را از مراکز مجاز تحت نظارت دامپزشکی تهیه کنند.
این مسئول ادامه داد: در هنگام خرید به تاریخ تولید و انقضای محصول نیز دقت نظر داشته باشند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی در این خصوص مراتب رابه منظور پیگیری در اسرع وقت از طریق تماس با شماره سامانه ارتباطات مردمی ۱۵۱۲ به اداره کل دامپزشکی استان یزد گزارش نمایند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا