اخبار امروز

کشف گوشی‌های آیفون قاچاق در بیجار
سردار علی آزادی اظهار داشت: مأموران انتظامی بیجار در راستای مبارزه با قاچاق کالا، با اشراف اطلاعاتی یک دستگاه خودرو سواری سمند حامل گوشی آیفون قاچاق شناسایی کردند.
 فرمانده انتظامی کردستان افزود: مأموران با هماهنگی مرجع قضائی و اقدامات فنی و پلیسی این خودرو را متوقف و در بازرسی از آن ۱۶ دستگاه گوشی آیفون قاچاق کشف کردند.
او با بیان اینکه کارشناسان ارزش این محموله قاچاق را ۶ میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: در این رابطه یک متهم دستگیر و به همراه پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا