اخبار امروز

کم رمقی ارزش معاملات در روز قرمز شاخص کل بورس
رباب وفایی، کارشناس بازار سرمایه گفت:  با افت ۹۰۰ میلیارد تومانی نسبت به دیروز، امروز ارزش معاملات سهام و حق تقدم به رقم ۳.۲ همت رسید و یک روز بی‌هیجان و متعادل تمام شد.
این کارشناس بازار سرمایه گفت: برخی کاهش ارزش معاملات در شرایط فعلی را نشان دهنده‌ تثبیت برای شروع موج صعودی جدید می‌دانند. هر چند ادامه‌ این رکود فروشندگان جدید را پای تابلوی معاملات می‌آورد. در حالی که سفارشات حمایتی بازارساز در نماد‌های بزرگ ادامه دارد، سهم‌های کوچک و متوسط بازار مورد توجه هستند و گاهی شاهد حرکت برخی تک سهم‌ها هستیم.
او افزود: امروز تراز پول حقیقی در سهام منفی ۳۷۱ و در صندوق‌های با درآمد ثابت‌ها منفی ۱۹۱ میلیارد تومان به ثبت رسید. در نهایت شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز با کاهش ۰.۲۳ درصدی همراه شد و به سطح ۲ میلیون و ۱۲۸ هزار واحدی رسید.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا