اخبار امروز

گره از مشکلات ۱۵ واحد دامداری و تولیدی در همدان گشوده شداستاندار همدان روز سه شنبه در حاشیه نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان گفت: ۱۵ مصوبه در این نشست بحث، بررسی و تصویب شد که ۱۱ واحد آن پرورش مرغ گوشتی بود.
او گفت: بدهی این ۱۱ واحد پرورش مرغ گوشتی سر رسید شده بود که مقرر شد ۱۰ درصد اصل بدهی پرداخت و مابقی تا پایان اسفند امسال پرداخت شود.
استاندار همدان گفت: همچنین یک واحد سردخانه در شهرستان رزن مشکل سررسید داشت که باید ۱۰ درصد اصل بدهی را پرداخت کند و یکسال امهال برای تسویه وام سررسید شده برای این واحد پیش بینی شد.
قاسمی فرزاد گفت: واحد پرورش گاو شیری در نهاوند نیز که مدت زیادی از بازپرداخت وام آن سپری شده بود و مقرر شد ۲۰ درصد بدهی پرداخت و تا پایان سال مابقی تسویه شود.
او گفت: درباره واحد تولیدی نایلون هم که بدهی سررسید شده داشت مقرر شد هفت و نیم درصد اصل بدهی را پرداخت کند و مابقی در طول پنج سال تسویه شود.
بیش از ۱۰۰ واحد تولیدی راکد در حوزه صنعت و معدن استان طی ۱۸ ماه گذشته و در دولت سیزدهم احیا شده و به چرخه تولید بازگشته است.
 

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا