اخبار امروز

گزارش عملکرد یک ساله ستاد پارک فناوری پردیس ارائه می‌شود
امین‌ رضا خالقیان، مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس با اشاره به برگزاری بیست و یکمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس گفت: این اجلاس روز چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ و با سخنرانی روح الله دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور برگزار می‌شود.
وی تقدیر از شرکت های برتر در حوزه های مختلف را از جمله برنامه‌های این اجلاس برشمرد و افزود: گزارش عملکرد یک ساله ستاد پارک فناوری پردیس، دستاوردهای ستاد پارک و شرکت های عضو این پارک نیز در این اجلاس ارائه خواهد شد.
خالقیان افزود: در ارزیابی امسال شرکت‌ها شاهد حضور ۹۳ درصدی شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس در این ارزیابی بودند که پس از بررسی‌های تخصصی و فنی، شرکت‌های برتر پارک در ۸ حوزه از جمله صادرکننده برتر، خلق نوآوری، توسعه اقتصادی و… معرفی خواهند شد.
مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس همچنین از رونمایی از ۱۲ محصول جدید شرکت های عضو پارک فناوری پردیس در این اجلاس خبر داد و افزود: بیش از ۹۰ محصول کاندیدای رونمایی در اجلاس سالانه پارک فناوری پردیس بودند که با بررسی های کارشناسی صورت گرفته، ۱۲ محصول در حوزه های ارتباطات و فناوری اطلاعات، تجهیزات پزشکی، زیستی و دارویی و مکانیک و اتوماسیون رونمایی می‌شود.
مدیرکل ارتباطات و بین‌الملل پارک فناوری پردیس با اشاره به اینکه این اجلاس هر ساله با هدف تقویت هم‌افزایی و همگرایی شرکت‌های دانش‌بنیان پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود، عنوان کرد: ما در تلاشیم تا زمینه لازم برای آشنایی و هم‌افزایی میان مدیران شرکت‌های فناور، تعامل موثر با دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی داخلی، افزایش صادرات محصولات و خدمات فناورانه و همکاری با طرف‌های خارجی را تقویت کنیم.
بر اساس این گزارش، بیست و یکمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس روز چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ در سالن همایش های پارک فناوری پردیس برگزار می گردد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا