اخبار سیاسی

گنجی خبر داد: وام ودیعه مسکن دانشجویان متاهل تیرماه سال جاری پرداخت خواهد شد- اخبار سیاست ایران – اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

به گزارش خبرخونه:

مسعود گنجی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری تسنیم در خصوص جزئیات وام ودیعه مسکن گفت: مهلت ثبت نام وام ودیعه مسکن از 17 اردیبهشت آغاز و تا 31 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بنا بر خود اظهاری دانشگا‌ه‌ها 87 هزار دانشجوی متاهل داریم تصریح کرد: حدود 7 هزار دانشجو نیاز به خوابگاه ندارند، اما 70 هزار دانشجوی متاهل نیاز به مسکن دارند که قرار است با اختصاص بودجه 800میلیاردی برای ودیعه مسکن دانشجویان این کار را پیش ببریم؛  اما خب هنوز ابلاغ نشده و باید پیگیری کنیم.

گنجی همچنین گفت: تاکنون 6 هزار دانشجو از بودجه صندوق رفاه وام ودیعه مسکن گرفتند و قرار است برای دانشجویان دیگر این وام در تیرماه سال جاری پرداخت شود. اولیت بندی ما هم بدین گونه است که بر اساس قانون جوانی جمعیت باید به همه‌ی دانشجویان متاهل مسکن اختصاص دهیم؛ اما ابتدا دانشجویانی که تعداد فرزندان بیشتری دارند اولویت اصلی برای اختصاص خوابگاه متاهلی هستند و پس از آن دانشجویانی که تحت پوشش کمیته امداد هستند.

انتهای پیام/

https://tn.ai/2889248

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا