اخبار امروز

گیلان قطب تولید تخته فیبر و نئوپان در کشورمدیر کل صنعت، معدن و تجارت گیلان با اشاره به اینکه گیلان بزرگترین تولید کننده انواع تخته فیبر و نئوپان است، گفت: سالانه ۷۹۸ هزار متر مکعب انواع اوراق فشرده در استان تولید می‌شود وگیلان تامین کننده ۴۶ درصد ورق‌های چوبی کشور است. 
تیمور پورحیدری با بیان اینکه ۱۰ واحد صنعتی بزرگ در زمینه تولید ورق‌های چوبی در گیلان فعال است، افزود: ظرفیت اسمی خطوط تولید این کارخانجات به بیش از تولیدات فعلی اوراق فشرده در استان است و چنانچه برخی مشکلات واردات چوب خام و کشت صنعتی چوب رفع شود میزان تولید افزایش می‌یابد.
وی تصریح کرد: ۷۰ واحد صنعتی پالت سازی نیز در استان با ظرفیت تولید ۲ میلیون تن در سال فعال دارد.
پورحیدری با اشاره به سرمایه‌گذاری ۳ هزار میلیارد تومانی کارخانه نئوپان فومنات، گفت: این کارخانه با ۹۰ درصد پیشرفت تا پایان سال به مرحله تولید می‌رسد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا