اخبار سیاسی

یازدهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان از فردا آغاز می شود- اخبار سیاست ایران – اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

به گزارش خبرخونه:

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، مرحله منطقه‌ای یازدهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران در استان‌های تهران، البرز و قزوین 17 تا 19 اردیبهشت‌ماه 1402 به میزبانی معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران برگزار می‌شود.

در این مرحله از مناظرات دانشجویی 16 گروه از دانشگاه‌های تهران، البرز و قزوین با یکدیگر رقابت می‌کنند.

13 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران و جهاد دانشگاهی داوری این رقابت را بر عهده دارند و تا روز سه‌شنبه 19 اردیبهشت ادامه دارد.

مرحله نهایی (فینال) و مراسم اختتامیه این مناظرات در روز سه‌شنبه از ساعت 14 تا 17 در «تالار دانشجو» دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود. گروه‌های دانشجویی برگزیده در مرحله منطقه‌ای به مرحله کشوری مسابقات مناظره دانشجویی راه پیدا می‌کنند.

التزام به اخلاق علمی در نقد و نقل آرا، اشخاص و آثار، پرهیز از ورود به نزاع‌های غیر علمی و مجادلات روزمره و مرسوم، اهتمام به روزآمدی و کارآیی مباحث، نقل‌ها و منابع و اهتمام به واقعی بودن دفاع از موضوعات (در حد امکان) خط مشی این مسابقات است.

مسابقات ملی مناظره دانشجویان هر سال با هدف تقویت و پرورش روحیه حق و حق‌طلبی و فرهنگ گفت‌وگوی سازنده، تولید علم و اندیشه و ارائه مطالب علمی جذاب برای دانشجویان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

https://tn.ai/2890255

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا