اخبار بین الملل

یمنی‌ها خواستار تحریم کالاهای آمریکایی شدند

به گزارش خبرگزاری مهر خبرخونه به نقل از المسیره، شرکت کنندگان یمنی در راهپیمایی روز مبارزه با استکبار در بیانیه ای اعلام کردند: طرح قرآنی راهکار امت اسلامی برای مقابله با دشمنان و آزادی از یوغ سیطره و توطئه های آنهاست.
در این بیانیه آمده است: از بین رفتن ترس و انفعال در میان امت اسلامی به مثابه سلاح و موضعی ضد دشمنان است. این سبب می شود که دشمن واقعی یعنی آمریکا و اسرائیل نشانه بروند و امت اسلامی از هرگونه رخنه و نفوذ در امان و مصون باشد.
راهپیمایی کنندگان یمنی در ادامه تحریم اقتصادی کالاهای آمریکایی و اسرائیلی را سلاح موثر علیه دشمنان دانستند و تاثیرات آنرا توقف حمایت مالی امت اسلامی از دشمن دانستند.
در این بیانیه آمده است: تحریم این کالاها، عامل اساسی در پویایی اقتصادی است که سبب سوق داده شدن امت اسلامی به سمت تولید و خودکفایی به جای تکیه بر دشمنان است.
همچنین در این بیانیه یمنی ها تاکید شده است: محاصره ملت ما پابرجاست و حالت جنگی علیه کشور ما همچنان ادامه دارد. ملت یمن در قبال ادامه تجاوز و محاصره و غارت منابع ملی و اشغالگری ساکت نخواهد ماند. ملت یمن با دشمن با قدرت و صلابت برخورد خواهد کرد..
در این بیانیه آمده است: ملت یمن برای همه گزینه هایی که عبدالملک الحوثی دستور دهد، آماده هستند. آمریکاست که جنگ و محاصره علیه ملت یمن را به پیش می برد و عربستان و امارات عامل اجرایی هستند. به متجاوزان می گوییم که شکست خوردید و باختید و باید جنگ را متوقف و محاصره را بردارید و به اشغالگری خود پایان دهید.
همچنین راهپیمایی کنندگان تاکید کردند: آنچه در استانهای اشغالی یمن می گذرد بخشی از توطئه ها در راستای تجزیه کشور است.
در پایان این بیانیه آمده است: ما بر موضع اصولی در قبال موضوعات امت اسلامی و در راس آن مساله فلسطین تاکید داریم.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/5789371/%DB%8C%D9%85%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%86%D8%AF

مهر نیوز

خبرگزاری مهر هستم ، یکی از خبرگزاری های خبرخونه هستم...

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا