اخبار امروز

۱۰ نکته آماری از دیدار هوادار و تراکتورهوادار و تراکتور در تقابلی از هفته پنجم مسابقات لیگ‌برتر فوتبال ایران، از ساعت ۱۸:۳۰، چهارشنبه ۲۹ شهریورماه در ورزشگاه دستگردی تهران مقابل هم قرار می‌گیرند.
تی‌تی‌ها پس از روند نامطلوبشان در ابتدای فصل، با دو برد برابر مس رفسنجان و استقلال خوزستان توانستند شرایط‌شان را تا حدودی بهتر کنند و حالا بعد از سه هفته، لیگ را با رویارویی با هوادار تهران دوباره آغاز می‌کنند.
به گزارش ایسنا، بنفش‌های پایتخت بعد از یک برد، دو مساوی و یک باخت در شروع فصل جدید، راهی تعطیلات شدند و حالا آماده‌تر از قبل در ورزشگاه خالی از تماشاگر دستگردی تهران مقابل تراکتور صف‌آرایی خواهند کرد.
نکات آماری دیدار این هفته هوادار و تراکتور را در زیر می‌خوانید:
۱. تقابل دوتیم تنها یک‌بار بدون گل و با نتیجه مساوی به اتمام رسیده است.
۲. محمود فکری سکان‌دار حال‌حاضر هوادار، در رویارویی با تراکتور همواره پیروز میدان بوده است.
۳. تراکتور دو بازی اخیر لیگ‌برتری خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است.
۴. هوادار تنها تیم حال‌حاضر لیگ‌برتر است که تفاضل گل‌هایش با به ثمر رساندن سه گل و دریافت همین تعداد گل، روی عدد صفر قرار دارد.
۵. تراکتور یکی از پنج تیم حال‌حاضر لیگ‌برتر محسوب می‌شود که در فصل جدید تاکنون تساوی را تجربه نکرده است.
۶. هوادار این فصل در هیچ یک از بازی‌های خانگی خود به پیروزی نرسیده است.
۷. مصاف‌های دوتیم به غیر از یک مساوی بدون گل، همواره برنده داشته و با اختلاف یک گل به اتمام رسیده است که پر تکرارترین آن‌ها نتیجه یک بر صفر بوده است.
۸. تراکتور و هوادار دو باشگاه از سه باشگاه غیردولتی حال‌حاضر لیگ‌برتر فوتبال ایران محسوب می‌شوند.
۹. این سومین‌بار است که مصاف دوتیم بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود.
۱۰. محمد عباس‌زاده و محمد جواد محمدی هر کدام با دو گل، بهترین گلزنان مصاف دوتیم هستند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا