اخبار امروز

۱۶۰۰ بسته لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان کم برخوردار قمی توزیع شدحجت الاسلام عباس اسکندری روز سه‌شنبه در برنامه «مهر تحصیلی» درجوار بقعه امامزاده علی بن جعفر (ع)گفت: افزون بر ۱۰ میلیارد ریال برای تهیه بسته‌های لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند اختصاص یافته‌است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه قم  گفت: این برنامه باهدف اجرای امینانه نیات واقفین خیراندیش و امامزادگان و بقاع متبرکه استان قم برای تامین لوازم تحصیلی دانش‌آموزان کم برخوردار ترتیب یافت.
اسکندری ادامه داد: در قالب این طرح حدود ۲۲ هزار قلم نوشته افزار ایرانی اسلامی شامل کیف، دفتر، خودکار، پرگار، خط کش، کلاسور، مداد، پاکن، تراش و … در بین دانش‌آموزان توزیع شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه قم  تامین نیاز دانش‌آموزان کم برخوردار را جزو مباحث مهم خانواده‌ها در آستانه سال جدید تحصیلی یاد کرد و اضافه کرد: تلاش می‌شود در طول سال این رویه برای جبران بخشی از نیاز‌های خانواده‌های کم برخوردار استان تداوم یابد.
اسکندری با بیان اینکه بخشی از موقوفات استان در خصوص تامین نیاز‌های تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند است، ادامه داد:ورود واقفین به عرصه علم و دانش و تامین نیاز‌های افراد کم برخوردار نشان از روح و آینده‌نگری بلند آنان است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا