اخبار امروز

۱۷ رسانه جدید در قم مجوز فعالیت دریافت کردندحجت الاسلام علی اسماعیلی گفت: این رسانه‌ها شامل هفت دوفصلنامه، ۶ فصلنامه، ۲ دوماهنامه و ۲ پایگاه خبری است.
رئیس گروه امور رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم با اشاره به این که با افزوده شدن این ۱۷ رسانه، تعداد کل رسانه‌های قم به ۵۲۰ مورد رسید گفت: تعداد کل رسانه‌های مکتوب استان ۳۰۱ عدد، الکترونیکی برخط ۹۴ عدد و الکترونیکی غیر برخط ۱۲۵ مورد است.
او افزود: قم دارای هفت روزنامه، هشت هفته نامه، ۲ دوهفته نامه، ۲۰ ماهنامه، چهار دو ماهنامه، ۱۱۳ فصلنامه، ۱۳۳ دوفصلنامه و ۱۴ سالنامه است.
حجت الاسلام اسماعیلی عنوان کرد: در رسانه‌های الکترونیکی برخط قم دارای سه خبرگزاری و ۹۱ پایگاه خبری می‌باشد.
رئیس گروه امور رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم  بیان کرد: در موضوع رسانه‌های الکترونیکی غیر برخط (دیجیتال) نیز قم دارای هشت ماهنامه، ۴۷ فصلنامه، ۶۸ دوفصلنامه، یک سالنامه و ۲ دوسالنامه است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا