اخبار امروز

۲۱۲ زندانی جرائم غیرعمد در اراک آزاد شدند۱۶:۵۵ – ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ۱۶:۵۵ – ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
مدیر نمایندگی ستاد مردمی دیه استان گفت: بدهی این زندانیان ۱۶۵ میلیارد تومان بوده که با مساعدت مراجع قضایی، ۱۳۵ میلیارد تومان آن اعسار پذیرش شده و بدهی‌ها اقساط شده که قرار است خودِ زندانیان پرداخت کنند و دو میلیارد تومان هم وام بانکی است که به بانک‌ها معرفی شدند.
حسین بیگی افزود: با مُساعدت مددکاران ستاد دیه و زندان‌ها ۲۱ میلیارد تومان هم گذشت شُکاک و سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان هم پرداخت بلاعوض ستاد دیه و کمک خیرین بوده است.
او گفت: از تعداد زندانیان جرائم غیرعمد ۱۰۷ زندانی آقا و بقیه خانم هستند و ۵۰ نفر در ماه محرم و صفر آزاد شدند.
مدیر نمایندگی ستاد مردمی دیه استان گفت: اکنون ۱۴۰ نفر محکوم جرائم غیرعمد در زندان‌های استان وجود دارد که از خیران تقاضا داریم با کمک و مُساعدت خود زمینه آزادی آن‌ها فراهم شود. 

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا