اخبار علمی و پزشکی

۲۹ اردیبهشت؛ پایان مهلت ثبت اعتراض رتبه بندی معلمان

وزارت آموزش و پرورش به دنبال انتشار بخشنامه‌ای در ۲۵ اردیبهشت از تشکیل «کارگروه رسیدگی به اعتراضات موارد خاص اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان» خبر داد.
کارگروه مزبور ضمن بررسی مستندات و دلایل در صورت احراز شرایط عذر موجه همکار مشمول با تصویب هیئت ممیزه ذی‌ربط می‌تواند نسبت به ایجاد فرصت اعتراض یا ویرایش آن صرفاً برای یک نوبت و حداکثر برای مدت زمان معین (۴۸ ساعت) از زمان صدور، اجازه کارگروه موارد خاص طبق زمانبندی جدول زمانبندی تصمیم‌گیری کند.

مدت زمان ویرایش اطلاعات مطابق جدول فوق تعیین شده و این مهلت به هیچ وجه قابل تمدید نیست. بدیهی است سامانه مربوط در ساعت ۲۴ روز یک شنبه مورخ ۷ خرداد ۱۴۰۲ بسته خواهد شد.
همچنین براساس اطلاعیه صادر شده از سوی مرکز توسعه آموزش مجازی، فناوری و امنیت اطلاعات وزارت آموزش و پرورش، فرهنگیان مشمول رتبه‌بندی دارای شرایط خاص می‌توانند در بازه زمانی تعیین شده که از ۲۶ اردیبهشت آغاز شده و تا پایان وقت امروز ادامه دارد، با مراجعه به سامانه my.medu.ir (آیکن نتایج رتبه‌بندی)، نسبت به درخواست ویرایش اعتراض، به نتایج رتبه خود اقدام کنند.
به این ترتیب جهت تسریع شرایط رسیدگی به مراجعات خاص همکاران در امر رتبه‌بندی در شرایط خاص نظیر  
– عدم دسترسی به شبکه اینترنت در مناطق عشایری و مرزی
– فوت بستگان درجه یک همکار در بازه زمانی ثبت اعتراض
– بیماری حاد فرد یا بستگان درجه یک وی
– مسافرت از پیش تعیین شده به خارج از کشور
– بروز اشتباهات موثر در تشخیص فرایند‌ها
– معاذیر قانونی، انتظامی یا قضایی؛ امکان ثبت درخواست معترضین در سامانه اعلامی از تاریخ ۲۶ تا ۲۹ اردیبهشت فراهم شده است و این مهلت به هیج وجه قابل تمدید نیست.

خبر فارسی

باشگاه خبرگزاری جوان هستم با خبر های علمی و پزشکی در خدمت شما...

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا