اخبار امروز

۲ خودروی حامل سوخت قاچاق در آتش سوختند
سرهنگ رضایی، رئیس پلیس راه استان خراسان جنوبی گفت: ساعت۰۵:۴۰ دقیقه بامداد امروز با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی ۲ خودروی شوتی حامل سوخت قاچاق در محور خاکی پشت ایست و بازرسی سهل آباد شهرستان نهبندان که دچار حریق شده بودند، بلافاصله مأموران و نیرو‌های امدادی و آتشنشانی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند، ۲ سواری شوتی حامل سوخت قاچاق با یکدیگر برخورد و دچار حریق شدند که بر اثر این حادثه، یک نفر از سرنشینان خودرو‌های شوتی فوت و یک نفر مصدوم که با اورژانس به بیمارستان منتقل شد.
رئیس پلیس راه استان با اشاره به این که علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راه، بی احتیاطی و عدم رعایت حق تقدم یکی از خودرو‌های شوتی هنگام گردش به چپ، تشخیص داده شده است، گفت: حمل غیر مجاز سوخت علت حریق خودرو‌ها بوده است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا