اخبار امروز

۳۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در جم کشف شد
سردار حیدر سوسنی در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: روز گذشته ماموران انتظامی شهرستان جم در اجرای طرح مبارزه با قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی با انجام کار اطلاعاتی و گشت زنی‌های هدفمند در محور مواصلاتی جم به فیروز آباد به یک دستگاه کشنده تانکردار مشکوک شده و دستور ایست دادند.
وی افزود: ماموران خودرو را متوقف و در بازرسی دقیق از آن ۳۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق خارج از شبکه توزیع فاقد مدارک مثبته کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان بوشهر ارزش محموله کشف شده را بنا به نظر کارشناسان اقتصادی ۹ میلیارد ریال عنوان کرده و اظهار کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا