اخبار امروز

۴۵۲ مددجوی کمیته امداد استان سمنان به خودکفایی رسیدند
سیادتی گفت: خودکفایی و خروج از چرخه حمایتی ۴۵۲ مددجو تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان طی ۲ سال گذشته و در دولت سیزدهم محقق شد.
وی با بیان بیان اینکه پرداخت تسهیلات به منظور حمایت مالی در راستای اشتغالزایی از جمله ‌راهبردهای منجر به خودکفایی مددجویان است، ادامه داد: ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مجریان طرح‌های اشتغالزایی و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا اوایل شهریورماه پرداخت شد.
سیادتی با بیان این که شتابی برای خروج خانواده‌ها از چرخه حمایتی امداد و به صرف اجرای یک طرح اشتغالزایی وجود ندارد، گفت: رویکرد این نهاد این است که تا حصول اطمینان کامل از خودکفایی و توان اداره اقتصادی و معیشتی از سوی متقاضی، مددجو نباید از زیر پوشش خارج شود.
وی ابراز داشت: کمیته امداد ۲ مولفه نظام هدایت شغلی کارشناس‌محور و نظام راهبردی کارآفرینی را توامان در دستور کار قرار دارد و بر حسب آن هم اهداف اساسی دیگری را که یکی از آنها اتصال همین مشاغل خرد و زودبازده با راهبران ملی و در سطح وسیع تر است، دنبال می کند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا